Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudanti.
Follow Me
Sorry, no posts matched your criteria.

Search
TOP
Dienstregeling - Alpen-Express
14886
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-14886,eltd-core-1.1.2,woocommerce-no-js,awake-ver-1.3,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Dienstregeling seizoen 2020-2021
Nederland

AlpenExpress_kaart

Route van de Alpen Express in Nederland met stops te Den Haag HS, Leiden CS, Haarlem, Amsterdam CS, Utrecht CS, ‘S-Hertogenbosch, Eindhoven en Venlo. Klik op de afbeelding voor een groter formaat.

Heenreis 19 februari 2021

Vertrekstation
Vertrektijd
Spoor
Den Haag HS 17.36 1
Leiden Centraal 17.52 4A
Haarlem 18.27 3
Amsterdam Centraal 18:59 5
Utrecht Centraal 19.35 15
‘s-Hertogenbosch 20.18 7
Eindhoven 20.40 1
Venlo 21.35 1A
Köln Hbf 23.07 3

Terugreis 27 februari 2021 (aankomt NL 28-2-2021)

Aankomststation
Aankomsttijd
Spoor
Köln 05.22 6
Venlo 07.11 1
Eindhoven 08.20 5
‘s-Hertogenbosch 08.46 3a
Utrecht C 09.14 5
Den Haag HS 10.22 5
Leiden C 10.41 4B
Haarlem 11.18 6a
Amsterdam C 11.45 4B
Oostenrijk

kaartoostenrijk

Klik op de afbeelding voor een groter formaat.

Route van de Alpen Express in Oostenrijk met stops te Kufstein (grens) en Wörgl waar de trein gesplitst gaat worden:

Treindeel Bludenz:
Jenbach, Innsbruck, Ötztal, Imst-Pitztal – Landeck – St. Anton am Arlberg, Langen am Arlberg, Bludenz

Treindeel Bischofshofen:
Westendorf, Kirchberg in Tirol, Kitzbühel, St. Johann in Tirol, Fieberbrunn, Saalfelden, Zell am See, Schwarzach St. Veit, St. Johann im Pongau, Bischofshofen.